Zapraszamy!

Zapraszamy do współtworzenia naszego portalu i społeczności osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Wspieramy na codzień ekspertów, pragnących dzielić się wiedzą z obszaru: Rozwój Osobisty; Rodzina, Relacje, Związki; Biznes i Kariera.

Naszym czytelnikom, słuchaczom i kursantom przekazujemy treści wspierające ich, w codziennym życiu zawodowym i rodzinnym. Staramy się prezentować takie materiały, które mogą być pomocne na różnych etapach życia.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś:

psychologiem/coachem/trenerem
chcesz dołączyć do grona naszych autorów?
planujesz wzbogacić swoją ofertę o produkty on-line?
szukasz sposobów na dotarcie do nowych odbiorców?
chcesz stworzyć swój kurs on-line?

Czego możesz się spodziewać?

Agata Pierzchała

międzynarodowa Coach ACC ICF, Twórczyni idei PoWolność oraz autorka gry rozwojowej Jupitajnia Couple, która wspiera komunikację par w życiu prywatnym.

Poznałam Dorotę, gdy budowała dopiero MotiVitę, ale od pierwszej rozmowy wywarła na mnie wrażenie wiarygodnej, zdeterminowanej i bardzo szybko zobaczyłam efekty jej skuteczności. Współpraca jest nie tylko profesjonalna i najwyższej jakości, ale również motywująca do rozwoju mnie oraz mój biznes. Widząc, że Dorota wyszukuje najlepsze rozwiązania czułam, że znalazłam się w idealnym miejscu dla siebie. Dorota uwielbia się dzielić swoim doświadczenie i wiedzą, bo wie, ze dzięki temu rozwijamy się obie. Życzę wszystkim takich Partnerów a nam kolejnych projektów, pomysłów i energii takiej jak dotychczas!

Anna Gacka

Home&Life Coach w: Coach your home. Autorka kursów on-line: Szczęśliwszy dom w 3 tygodnie.

Moja współpraca z Motivita zaczęła się od przypadku ???? Ale wiadomo przecież, że przypadki zdarzają się po coś. Dorota wzięła udział w jednym z organizowanych przeze mnie warsztatów dla kobiet. Opowiadałam na nim nie tylko o temacie mi najbliższym, czyli Home&Life Coachingu, ale dzieliłam się też z Uczestniczkami moim doświadczeniem w świecie biznesu online. Nie wiem, która część bardziej ją przekonała ;), ale postanowiłyśmy zacieśnić nasze „biznesowe” więzi.
Dzięki Dorocie i Motivita udzieliłam swojego pierwszego wywiadu- a właściwie zostałam bohaterką podcastu. I to nie byle jakiego, bo Walentynkowego ???? Ekipa Motivita zdjęła z mojej głowy kwestie techniczne i marketingowe, a w trakcie nagrania poczułam się jak na kawie z koleżankami ???? Mogłam po prostu podzielić się tym, co kocham robić, czyli opowiadać o domu, o życiu i o tym jak jedno wpływa na drugie.
Liczę, że przed nami jeszcze całe morze pomysłów do zrealizowania- w ich kreowaniu jestem całkiem dobra- ale dzięki Dorocie i jej praktycznemu podejściu nasze wspólne inicjatywy mają szansę realnie zaistnieć ????

JTF_8193 as Smart Object-1

Karolina Obremska

Psycholog, psychoterapeuta i trener. Autorka ebooków i kursów on-line z obszaru inteligencji erotycznej.

Współpraca z Dorotą zaczęła się od wspólnego poszukiwania i zastanawiania – tu Dorota okazała się wspaniałym kompanem w rozbudzaniu marzeń i pomysłów. Nieustraszona, a nawet lekko bezczelna w rzucaniu wyzwania rzeczywistości. Zachęcała i inspirowała. A potem obuła te marzenia – delikatnie, ale i konsekwentnie – w zgrabne buty pt . „Tu Ziemia!”. Przez cały czas czułam, że mam u boku kogoś, na kogo naprawdę mogę liczyć. Kogoś, komu chce się szukać najlepszego rozwiązania. Nasza współpraca spłynęła rzeką doskonałych pomysłów, skutecznej realizacji, świetnej kawy, a czasem pysznego wina. Ponieważ znalazłam w Dorocie nie tylko wspaniałą biznesową partnerkę, ale i wymarzoną przyjaciółkę. Osobiście nie odnajduję się zbyt dobrze w świecie Excela i tworzeniu symulacji sprzedażowych, jednak Dorota przeprowadziła nas przez ten ocean suchą nogą.

Ewa Daroszewska

Międzynarodowy Trener Naturalnych Kompetencji, Coach, Mentor, Certyfikowany Trener FRIS. Autorka warsztatów: Kto rządzi Twoim życiem?

Dzisiaj dla wielu z nas wyzwaniem jest wygospodarowanie czasu, który możemy przeznaczyć na uczenie się, poszerzanie naszych kompetencji, wiedzy o budowaniu relacji lub szukania rozwiązań stricte zawodowych.

Więc cieszę się, że są ludzie tacy jak Dorota, która ma misję i wizję a to z mojego punktu widzenia podstawa w realizowaniu projektów z pasją. Projektu, który umożliwia tak wielu z nas korzystanie w zaciszu swojego domu w towarzystwie komputera lub nawet telefonu, (co mnie cały czas zachwyca) z uczenia się a nauka poszerza naszą perspektywę, zmienia świadomość pomaga dokonywać ważnych decyzji a czasami zmian.

Więc i ja z radością tworzę projekt szkoleniowy on-line z i dla Motivita, który wierzę, że będzie znaczącą wartością dla każdego, kto jest głodny wiedze i poznawania naszej zawiłej, lecz ciekawej natury.

Chcesz do nas dołączyć?

 
Facebook