Dorota Kocot-Rzepka

TWÓRZ I SPRZEDAWAJ KURSY ON-LINE

Posiadasz niezwykłą wiedzę oraz doświadczenie. Chcesz zaoferowac swoim klientom coś wiecej niż indywidualne spotkania? Ludzie czekają na mądre, wartościowe i skuteczne kursy. Stwórz z nami swoj pierwszy kurs online, podziel się swoją wiedzą i zarabiaj.

Wiele osób myśli, że do stworzenia i sprzedawania kursów on-line wystarczy nagrać video, napisać teksty…..i sprzedać. Ale jak to zrobić, aby nasze kursy były chętnie kupowane i polecane innym? Jak budować zaangażowanie uczestników? Sprawdziliśmy, jakie strategie działają najlepiej. Poznaj nasz autorski system, który stworzyliśmy dla ekspertów z obszaru rozwoju osobistego.

Metodologia

Opracowaliśmy autorską metodologię tworzenia kursów on-line oraz zasady angażowania i aktywizowania uczestników tak, aby wdrażali zmiany i stawali się orędownikami Twojego kursu.

Technologia

Stworzyliśmy platformę e-learningową, z myślą o kursach on-line z obszaru rozwoju osobistego. Wdrożyliśmy elementy konieczne do skutecznego szkolenia takie jak: przejrzysta forma i układ szkolenia, łatwa nawigacja, estetyczny wygląd, elementy grywalizacji, testy & quizy pomagające śledzić postępy, kontakt mailowy z uczestnikami.

Jak wygląda i działa nasza platforma?

Poznaj funkcje i możliwości platformy:
– funkcjonalny i elegancki układ kursów
– możliwość umieszczania kursów za darmo
– możliwość sprzedawania kursów
– wiele opcji prezentowania treści (audio, video, pdf)
– dodatkowe funkcjonalności (testy, quizy)
– komunikacja mailowa z uczestnikami szkolenia
– wygodna lista wszystkich odcinków
– wyświetla czas trwania i typ odcinka
– możliwość udostępniania wybranych lekcji bezpłatnie w przypadku płatnych kursów
– bio autorów i opinie uczestników

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca? To bardzo proste! Możemy zrobić to wspólnie w 4 krokach:

Dostarczamy metodologię

Udostępniamy autorską metodologię tworzenia kursów on-line.

Opracowujesz materiały

Przygotowujesz plan oraz treści kursu.

Wysyłasz materiał do nas

Video, Audio, PDF

Konfiguracja

w ciągu 5 dni roboczych Twoje materiały zamieścimy na platformie.

Jesteś ciekaw jak może wyglądać Twój kurs od środka?

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę, podczas której:

  • obejrzysz jak kursy wyglądają od wewnątrz
  • poczujesz się jak uczestnik szkolenia
  • poznasz strukturę kursu
Dorota Kocot-Rzepka

Uwielbiasz tworzyć merytoryczne treści? Marzysz o dzieleniu się wiedzą za pomocą kursów on-line? Nie trać czasu na technikalia....

WYBIERZ SWÓJ OPTYMALNY PAKIET I WYSTARTUJ JUŻ DZIŚ

OPCJA STARTER - KURSY BEZPŁATNE

200zł

OPŁATA AKTYWACYJNA

Idealne rozwiązanie dla osób, które budują swoją publiczność i markę osobistą. Dla ekspertów pragnących przetestować swoje nowe pomysły w świecie on- line.

OPCJA STARTER-KURSY PŁATNE

200zł

OPŁATA AKTYWACYJNA

15%

PROWIZJA OD SPRZEDAŻY

Idealne rozwiązanie dla osób, które budują swoją publiczność i markę osobistą. Dla ekspertów pragnących przetestować swoje nowe pomysły w świecie on- line.

Doskonałe rozwiązanie dla ekspertów, którzy już posiadają własne produkty i chcą wypuścić swój pierwszy kurs on-line.

Dodatkowe funkcje:

Strona lądowania dla kursu na domenie motivita.pl/kurs

Wizytówka eksperta na domenie motivita.pl

OPCJA PREMIUM-ABONAMENT

200zł

OPŁATA AKTYWACYJNA

150 zł

ABONAMENT MIESIĘCZNY

Idealne rozwiązanie dla osób posiadających produkty offline (warsztaty stacjonarne, książki, produkty). Doskonały sposób dla tych, którzy decydują się poszerzyć działalność o strefę e- learningową.

To również doskonałe rozwiązanie dla ekspertów, którzy już posiadają własny kurs planują kolejne.

Dodatkowe funkcje: 

Strona lądowania dla kursu na domenie motivita.pl/kurs

Wizytówka eksperta na domenie motivita.pl

Testy dla uczestników szkolenia

Quizy dla uczestników szkolenia

Raportowanie i analityka kursu

1h/kwartał konsultacji bizesowych z zespołem Motivita.pl

OPINIE

Karolina Obremska

Współpraca z Dorotą zaczęła się od wspólnego poszukiwania i zastanawiania – tu Dorota okazała się wspaniałym kompanem w rozbudzaniu marzeń i pomysłów. Nieustraszona, a nawet lekko bezczelna w rzucaniu wyzwania rzeczywistości. Zachęcała i inspirowała. A potem obuła te marzenia – delikatnie, ale i konsekwentnie – w zgrabne buty pt . „Tu Ziemia!”. Przez cały czas czułam, że mam u boku kogoś, na kogo naprawdę mogę liczyć. Kogoś, komu chce się szukać najlepszego rozwiązania. Nasza współpraca spłynęła rzeką doskonałych pomysłów, skutecznej realizacji, świetnej kawy, a czasem pysznego wina. Ponieważ znalazłam w Dorocie nie tylko wspaniałą biznesową partnerkę, ale i wymarzoną przyjaciółkę. Osobiście nie odnajduję się zbyt dobrze w świecie Excela i tworzeniu symulacji sprzedażowych, jednak Dorota przeprowadziła nas przez ten ocean suchą nogą.

– Karolina Obremska

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oczywiście, w momencie, kiedy zdecydujesz, ze chcesz przejść z kursem do opcji komercyjnej, wystarczy, że wyślesz nam zgłoszenie na adres kontakt@motivita.pl, a Twoje kursy wejdą do strefy płatnej. Jesteś wtedy zwolniony z opłaty aktywacyjne, a z chwilą sprzedaży pierwszego kursu, naliczana jest nasza prowizja = 15%.

Oczywiście,  masz taką możliwość. Jeśli uznasz, po analizie sprzedaży, że opcja starter przestaje być finansowo korzystna, to zachęcamy do opcji abonamentowej. Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres kontakt@motivita.pl, zmienimy warunki umowy i przejdziemy na system abonamentowy.

Opłatę aktywacyjną pobieramy z góry. Kiedy dokonasz opłaty, wyślemy Ci maila z instrukcją dotyczącą przygotowania materiałów szkoleniowych. Twoje materiały zostaną zamieszczone na platformie max. w ciągu 3 dni roboczych. Opłata prowizyjna zostanie naliczona automatycznie przy pierwszej sprzedaży, a cała sprzedaż rozliczana będzie w cyklach miesięcznych.

W przypadku pakietu premium – abonament, opłata abonamentowa naliczana jest od momentu zamieszczenia kursu na platformie w cyklach miesięcznych.

Całkowitym właścicielem jesteś Ty. Jest to dokładnie sprecyzowane w zawieranej umowie.

Dostęp do platformy jest zarezerwowany tylko do zalogowanych użytkowników, którzy dokonali wpłaty.

Facebook